چهارشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ | ساعت ۸:۱۰
آغاز اکـــران «متروپل» در سینماهای تهران
اکران فیلم‌سینمایی مـتروپـل، جدیدترین ساخته مسعود کیمیایی از امروز در ۲۲ سینمای تهران آغاز شد. به گزارش خـبرگزاری ایسـنا، این فیلم از امروز چهارشنبه ۲۴ اردیبهـشت‌ماه به سرگروهی سینما «قدس» تهران اکران شد. ... مشاهده متن کامل »
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ | ساعت ۱۲:۳۰
واکنش یوسف مرادیان به حواشی اکران متروپل در کاخ جشنواره فجر
آقای یوسف مرادیان بازیگر فیلم متروپل ساخته مسعود کیمیایی عصر روز جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ در خصوص حواشی به وجود آمده در اکران فیلم متروپل در جشنواره فیلم فجر گفت: من به همراه همسرم در اکران فیلم در کاخ جشنواره حضور داشتم ... مشاهده متن کامل »
چهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۲ | ساعت ۱۳:۴۵
بدلکاران در فیلم مسعود کیمیایی چه کردند؟
یکی از اعضای گروه «بدلکاران ۱۳» ضمن ابراز خرسندی از حضور فعال در تیم ساخت «متروپل»، بدلکاریهای این تیم را در جدیدترین پروژه سینمایی مسعود کیمیایی تشریح کرد. امیر بدری یکی از اعضای این گروه بدلکاری در گفتوگویی ... مشاهده متن کامل »
چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۲ | ساعت ۱۰:۱۴
خرقه پوش : کیمیایی روی تدوین فیلم وسواس ویژه ای دارد
تدوین گر فیلم «متروپل» در مورد نوع دیدگاه مسعود کیمیایی در تدوین کار گفت: این کارگردان وسواس بسیاری روی تدوین فیلم دارد و مراحل را با دقت بالا نظارت می کند. به گزارش خبرنگار سینماپرس، مسعود کیمیایی این روزها ... مشاهده متن کامل »
سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۲ | ساعت ۱۱:۴۵
ساعد سهیلی: به بازی در «متروپل» افتخار می‌کنم
ساعد سهیلی از همکاری در فیلم سینمایی «متروپل» به کارگردانی مسعود کیمیایی به عنوان یک افتخار یاد کرد. سهیلی به سوره سینما گفت: من خیلی به فیلم امیدوار هستم. در این پروژه افتخار شاگردی مسعود کیمیایی را داشتم ... مشاهده متن کامل »
شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۲ | ساعت ۱۵:۳۰
دیدار علی پروین و مسعود کیمیایی در متروپل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی پروین بازیکن و مربی سابق باشگاه پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران به دیدار مسعود کیمیایی رفت و ساعاتی را با عوامل فیلم سینمایی «متروپُل» گذراند. پروین و کیمیایی از سینما و فوتبال و ... مشاهده متن کامل »
سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ | ساعت ۱۴:۲۰
مستندی درباره مسعود کيميایی با روایت برزویه
بابک برزویه فیلم مستند «متروپل در لاله زار» را با محوریت مسعود کيميایی ميسازد. به گزارش ايسنا اين فيلم که شامل پشت صحنه فيلم سينمایی «متروپل» ميشود، همزمان با فيلمبرداری بيست و نهمین ساخته سینمایی مسعود کیميایی ... مشاهده متن کامل »
طراحی وب و برنامه نویسی: استودیو سیرنگ رسانه | محمد آرین | فرم تماس با مسئول سایت